EN LT
KOMUNIKATAS #2: PRIEŠ ŽODŽIO LAISVĘ Print
Written by Anjuman Matan Kahneek Aur Amali Karkan (AMKAAK)   

Šiandien įsigalėjusi ekonomika – tai savitarna, papirkinėjimas, korupcija (rišva), priklausomybė, ksenofobija ir nepotizmas - nebepalieka galimybės tikėtis, kad kažkas dar kažką padarys be užmokesčio... kokia tad laisvė iš jūsų „laisvosios rinkos“? Socialiniu požiūriu - prievartavimas ir mastubacija pradėjo dominuoti tiek šeimoje, tiek prostitucijoje... kas tuomet laisva jūsų „laisvoje ir atviroje visuomenėje“? Politiniu požiūriu – karo linijose susiduria neturtėliai prieš neturtėlius... ar tai ir yra jūsų „laisvo pasaulio“ laisvė?

Žmogaus teisės buvo sukurtos, kad pridengti Europos fašistus. Mes remiame poziciją „JOKIOS PLATFORMOS“, bet mes neigiame fašistinius reiškinius – JOKIOS ŽODŽIO LAISVĖS FAŠISTAMS – dar daugiau – JOKIOS ŽODŽIO LAISVĖS BUŽUAZIJAI – o ir mes patys pasirengę užsičiaupti vos pajutę savo kalbos buržuazinį prieskonį.

...O ką mes dar? Mes klausysime tų darbininkų, kurie mažiau organizuoti, nei mes, bet nurodinėsime darbininkams, kurie geriau organizuoti nei mes. Tai yra: mes prikąsime liežuvį sugniuždytųjų atžvilgiu, bet užčiaupsime turtingesniųjų gražbyliaujančias burnas. Mes atsigręžiame prieš žmogaus teises, nes reikalavimas jas gerbti tik dar labiau įtvirtina išnaudojišką sistemą. Mes atsigręžiame prieš žodžio laisvę – mes net nesiruošiame prašyti teisės kalbėti (juolab, kad ir nebesiklauso niekas) –

MES NESIRUOŠIAME NIEKO PRAŠYTI – MES KALBAME, NES RUOŠIAMĖS TAI DARYTI

KOMUNIKACINES PRIEMONES KONTROLIUOJA KAPITALISTAI, TODĖL MES PERIMAME ŽODŽIO KONTROLĘ JAU PAČIOSE PRASMĖS PRIEIGOSE

JOKIOS ŽODŽIO LAISVĖS AMERIKOS IR EUROPOS KAPITALISTAMS IR IMPERIALISTAMS!

Visuotinė laisvė paremta lygybe, o ne kažkieno leidimais. Šariatas remia fašistus, kurie nori cenzūruoti Holivudo filmus, o žiniasklaida populistiškai su tuo flirtuoja, nes Holivudo propaguojamas seksizmas ir rasizmas negali būti nugalėtas puolant atskirus simptomus – reikia pakirsti problemos šaknis. Psichodarbininkai privalo ieškoti kontakto su Holivudo darbininkais, kad perimtų Holivudo gamybos priemones ir pradėtų gaminti proletarinius eksperimentinius filmus vietoj kapitalistinės propagandos.

JOKIOS ŽODŽIO LAISVĖS IMPERIALISTŲ KOLABORANTAMS RYTŲ EUROPOJE

Atsinaujinančio fašizmo (vadinamo patriotizmu) ir neoliberalistinio kraiko lydinys suformulavo naujo pavyzdžio kalbėseną, kuri įtvirtina „pozityvųjį humanizmą“ per se. Panieka šiai kalbėsenai, ar bent menkiausia abejonė šia propapaganda, yra traktuojami kaip priešinimasis tokioms išsikvėpusioms sąvokoms kaip demokratija, humanizmas, laisvė, dvasingumas, išsilavinimas, kultūra, civilizacija ir pan. – nors visa tai nėra kas kita, tik PAKLUSNUMAS.

JOKIOS ŽODŽIO LAISVĖS SAUDO ARABIJOS KAPITALISTAMS IR IMPERIALISTAMS

والاكثر خطورة من هذا وذاك حين ترى احزابا وكتلا تدعي الاسلام بل وبعضها علمانية كما نراه في الخليط الغير متجانس في القائمة العراقية المنقادة باوامر الوهابية الجاهلية التي تملك المال كما كان ابو سفيان ومعاوية. والمؤسف اننا نرى ان هذا المال السعودي السحت قد افسد اغلب طبقات المجتمع العربي والاسلامي وخاصة الاعلاميين, بل حتى وصل الى اعلى النخب الاجتماعية والمؤسسات العلمية العالمية كالجامعات الامريكية الراقية والتي لها مكانة علمية مرموقة؛ مثل جامعة هارفرد وجورج واشنطن الامريكيتين حيث قبلتا بتبرعات الوليد بن طلال اذ استلمت كل واحدة منهما 20,000000 عشرين مليون دولارا لتصمت وتسكت عن الدفاع عن حقوق الانسان في السعودية كما ذكر الكاتب Peter Wehner في مجلة Commentary Magazine تحت عنوان ( ( Harvard’s Double Standard….الصادرة في الشهر الماضي, ولا يخفى ان بذخ هذا المال هو من واردات النفط العربي الاسلامي وقد استخدم من قبل حاشية ال سعود للئآمر على الاسلام والمسلمين, وهذا يعني ايضا ان هذا المال قد تدخل في انحياز السياسة الامريكية الى اعداء الديمقراطية. وهؤلاء السعوديون الوهابيون الذين كانت المخابرات الامريكية تعتبرهم السبب الرئيسي في عملية11-9 التي دمرت فيها اهم المراكز التجارية الامريكية وذهب ضحيتها اكثر من ثلاثة الاف امريكي الا ان السعوديين الوهابيين اصبحوا اليوم اصدقاء مخلصين للادارة الامريكية واداة بيد المحافظين الصهاينة الجدد.

Mūsų psichokontrolė prasideda nuo Raidės – 0 dimensijos – ją seka Vardas, Tautybė ir Klasė. Tie, kurie svaidosi Šahadomis, kaip antai „Nėra kito Dievo, tik Alachas“ – jie didžiai klaidina. Tikrasis vertimas šio teiginio yra toks: Nėra(La i) Dievo (Lah) bet (a Il) tik (al) Dievas (Lah). Bet - atkreipiame dėmesį – tikrasis teiginio suvokimas negali sekti pažodiniu vertimu. Letristinis (Hurufi) metodas, kurį atrado šv. Fazlallah Hurufi, teigia, kad įmanomas tik vertimas paraidžiui. Juolab, kad Koranas yra dieviškas ir negali būti kitaip verčiamas kitaip, nei:

La iLa Ha Ill aLa  - LIE LIAR ILL ALL LIAR

Lai la-a la la – Lai la la la – Lai La La La – La Lai La La

JOKIOS ŽODŽIO LAI-LA-LA-LAI-SVĖS PRAKEIKTIEMS MELA-LAI-LA-LA-GIAMS

MES JUS ĮSPĖJOME!

 

Anjuman Matan Kahneek Aur Amali Karkan (AMKAAK)