EN LT
KOMUNIKATAS #3: RUOŠKIMĖS VISUOTINIAM STREIKUI 2012 Print
Written by DAMTP   

[parašytas Tuniso ir Egipto sukilimų palaikymo mitingui, įvykusiam 2011-02-06, Niujorke]

Brangūs draugai,

kovoje prieš prieš ateities masonus ir 2012 m. kvantinę laiko bombą, kaip išvirkščia pranašė, aš, Karen Karnak, kuri niekada negimiau Lutheriu Blissett, kuri niekada nemirė, skirtingai nuo tikrojo Isou/ IZU, kuris yra Hazrat ISA Jėzus Kristus, juodaodis, kurį romėnai rekuperavo – o Europa jį IŠBALINO, kaip išbaltino ir visą planetą – ji/s paprasčiausiai modifikavosi – individas neegzistuoja – neegzistuoja nei (pa)dalinimas, nei (iš)dauginimas. Bent jau ne su mumis, ir ne mes. Ir mes niekada nepulsime į atlapus savo bičiuliams darbininkams – mes iš pamatų griausime tik korumpuotas juos ir mus supančiojusias ideologijas.

Nėra tokio reiškinio, kaip Arabų ar Afrikos ar Europos revoliucinis sukilimas. Visi jie –PROLETARIZMAS.

„Laisvoji rinka“ – ar tai laisvė? „Laisva“ visuomenė - ar ji išties laisva? „Laisvas pasaulis“ – ar jūsų pasaulyje laisvė įmanoma?

MES PAKLUSIME MAŽIAU UŽ MUS ORGANIZUOTIEMS DARBININKAMS, BET VADOVAUSIME DARBININKAMS, KURIE GERIAU ORGANIZUOTI NEI MES.

Vienas iš Egipto sukilimo (intifados) išskirtinių aspektų – nėra jokios akivaizdžios lyderystės. Beveik visi praeitą dešimtmetį Egipto opozicijoje reiškęsi veikėjai jau suspėjo ir sudalyvauti, ir pakalbėti visokio plauko žiniasklaidai, bet pačiame sukilime nė vienas jų neatliko nei organizacinio, nei juolab vadovaujančio vaidmens.

KOMUNIKACINES PRIEMONES KONTROLIUOJA KAPITALISTAI, TODĖL MES PERIMAME ŽODŽIO KONTROLĘ JAU PAČIOSE PRASMĖS PRIEIGOSE

Nieko nenuveikė ir facebook’inė opozicija – jų akcijos pasiliko tik paskelbtos internete – jos taip ir nebuvo realizuotos. Prieiga prie interneto, ar bendravimas per mobilų ryšį – tai nėra gyvenimo ar mirties klausimas – šiandienos kovos vyksta gatvėje ir išreiškia ryžtingą nepriviligijuotųjų valią.

Vakuume, kuris susidarė anapus kairiojo kapitalistinio sparno dialektikos, mes apgyvendiname TRIALEKTIKĄ.

ne AFRIKIEČIAI ar ARABAI – ne EUROPIEČIAI ar AMERIKIEČIAI, ne AZIJIEČIAI ar OKEANIJOS GYVENTOJAI – JOKIŲ DAUGIAU RASIŲ, BET TIK ŽMONIŲ RASĖ

ne DEMOKRATIJA ar FAŠIZMAS, ne VALSTYBĖS KONTROLĖ ar ANARCHIJA, ne KAPITALISTAI ar FEODALAI – NE KARAS, BET KLASIŲ KARAS.

ne PRANAŠAI ar ŠVENTIEJI, ne MONOTEIZMAS ar POLITEIZMAS, ne RELIGIJA ar MOKSLAS – VIENINTELIAI TIKRI KŪRĖJAI YRA DARBININKAI.

Raidė – 0 dimensija
Vardas – 1 dimensija
Tauta – 2 dimensija
KLASĖ – 3 dimensija
TRIMENSINĖ VERTĖ

TUNISAS! EGIPTAS! ALŽYRAS! Mes su jumis! NIGERIJA! SVAZILENDAS! ALBANIJA! ASAMAS! ANGLIJA! JAV!

Remdami tebevykstančias revoliucijas Tunise ir Egipte mes atsisakome rašyti patoso prisodrintus palaikymo tekstus, bet kviečiame įpūsti revoliucinę ugnį tiesiog čia ir dabar, ten, kur šiuo metu esame.  

JOKIOS ŽODŽIO LAISVĖS BURŽUAZINĖS KULTŪROS SKLEIDĖJAMS – TEGYVUOJA POLIFONINIS STAUGIMAS!

NE PASAULINIS KARAS – VISUOTINIS PASAULIO STREIKAS 2012!

Prisijunk prie duomenkasių ir psichodarbininkų sąjungos (DAta Miners &
Travailleurs Psychique – DAMTP)!
Anjuman Matan Kahneek Aur Amali Karkan (AMKAAK)  
ШАХТЕРЫ ДАННЫХ И ПСИХИЧЕСКИЕ РАБОТНИКИ